uvolnění a relaxace
relaxační a energetické masáže
aromaterapie
terapeutické masáže

Reference

Jak se Vám masáž líbila?

Vaše názory a podněty nám můžete zaslat buď prostřednictvím následujícího formuláře, anebo přímo na e-mail majka.sankova@seznam.cz.

Jméno:  
Text zprávy:

Vybrané příspěvky našich zákazníků

 
Maruška Šaňková je neskutečný člověk se srdíčkem na správném místě a s nádhernou energií, a to všechno používá při svých masážích. Výsledkem je nepopsatelný zážitek. Chodím k ní na masáže už dlouho, jenže to nejsou masáže, to je očista těla i duše. Umí doslova zázraky jen pouhým dotykem. Maji děkuji, že Tě mám :)
Míša Švarcová
 
Služeb v tomto masážním salonu využívám již 4 roky.
Vyzkoušela jsem klasickou masáž, relaxační masáže, moxování a reflexní masáž lymfatického systému. Po konzultaci s masérkou, slečnou Šaňkovou, jsme masáž sestavily tak, aby se mi upravily žaludeční potíže, kolísavý krevní tlak a téměř vymizely migrény. Což se stalo.
Masážní salonek se nachází v klidném a tichém prostředí s výhledem do hezké zahrady. Mohu jen doporučit :o)
Věra Neradová
 
Majko,
chci Vám poděkovat za kraniosakrální terapii. Úžasná byla především Vaše schopnost naladění se na moje tělo, kdy jste schopna intuitivně vycítit kam sáhnout a co udělat při rozpouštění bloků během masáže. Masáž byla pro mě příjemným zážitkem a inspirací ke změně životního stylu do dalších dní :)
Eva
 
Dobrý den, Majko,
mnohokrát děkuji za dnešní úžasnou masáž, byla skvělá jako vždy, dnes plná lehkosti a radosti, jindy zase hluboká a vážná, přesně tak, jak to mé tělo v danou chvíli potřebuje. Obdivuji Vaši schopnost přesně vycítit, co je zrovna potřeba.Vaše masáž těla je současně i masáží duše a obojí nyní cítí pozornost, která jim byla Vámi dána a svou důležitou úlohu v životě. Přeji spoustu stejně spokojených zákazníků, jako jsem já :)
Zdenka
 
Milá Maruško,
roky k Tobě chodím na masáže a sleduji Tvůj postupný vývoj. Od klasických masáží, přes reflexní, hodně dlouho jsem potřebovala masáže lymfatické, ty byly pro mě nezbytné v náročném období mého života, kdy jsi mě pomáhala čistit a uvolňovat bolesti těla, které odrážely mé psychické potíže. Teď ráda chodím na craniosakrální masáže, vždy se tak uvolním, že zapomenu na svět, ponořím se do svých hlubin, kde mi čistíš bloky a pak se mi nechce vůbec vstávat a vracet se zpátky. Ale pak mám čistší hlavu a vlastně odcházím taková celkově lehčí. Jak to děláš, že zbavuješ lidi tolika blokací, stresu, napětí a stále Tě vidím usměvavou, kdykoliv přijdu zase na masáž? Už ta vůně a příjemné prostředí mě láká vstoupit a k tomu ten Tvůj úsměv a uvítání! :-)
Velmi oblíbená je i Tvá HARA masáž. Tu mám obzvlášť ráda, cítím se tak nějak víc ve vlastním středu a víc žensky. Když jsem začala na ni chodit, bylo to pro mě na několika místech velmi bolestivé, ale když chodím pravidelně, tak je vidět ten posun, už je pro mě fakt moc příjemná, výživná a prostě ženská. No a protože, jak víš, že už mě po letech masáží u Tebe vlastně málokdy něco bolí, vlastně jsem skoro ztratila důvod k Tobě chodit... :-)
A proto jsem moc ráda, že jsi začala dělat masáž relaxační. Líbí se mi, jak se naladíš na mou momentální náladu a vybereš mi tu správnou esenci, pustíš tu správnou hudbu a já už jen zavřu oči a nechám se unášet na vlnách jemných doteků.
Máš krásné stránky, fakt jsou o Tobě, jakou Tě znám. Těším se zase na něco nového, chystáš něco? Bylo by fajn, kdyby se tu dalo k Tobě přihlásit na odběr novinek, neuvažuješ o tom? Přihlásila bych se, abych neprošvihla něco zajímavého, když zrovna kvůli zaneprázdnění nemám čas k Tobě zajít... Měj se krásně!
Alžběta
 
Moc děkuji za parádní ošetření Access Bars. Přišla jsem na masáž plná myšlenek a starostí a po několika minutách jsem se od nich naprosto odpojila, hluboce zrelaxovala a odcházela plná energie, lehkosti a radosti – paráda – určitě přijdu zase A situace, které mi před ošetřením připadly naprosto neřešitelné, se najednou „jakoby začaly řešit samy“… bez stresu a napětí.
Zdenka